Jiří Vojtíšek, IČO:22413421

Informace o subjektu Jiří Vojtíšek, IČO:22413421

Jiří Vojtíšek, IČO:22413421 má sídlo na adrese 29, 74274, Tichá v okrese Nový Jičín. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 1. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Jiří Vojtíšek, IČO:22413421

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jiří Vojtíšek, IČO:22413421. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jiří Vojtíšek, IČO:22413421 sídlo?

Jiří Vojtíšek, IČO:22413421 má sídlo na adrese 29, 74274, Tichá v okrese Nový Jičín.


Kolik má Jiří Vojtíšek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jiří Vojtíšek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jiří Vojtíšek, IČO:22413421?

Firma Jiří Vojtíšek, IČO:22413421 byla založená 2. 1. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jiří Vojtíšek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jiří Vojtíšek, IČO:22413421: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jiří Vojtíšek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jiří Vojtíšek, IČO:22413421

Hodnocení pro Jiří Vojtíšek



    Firma Jiří Vojtíšek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *