Matěj Kolařík, IČO:23895624

Informace o subjektu Matěj Kolařík, IČO:23895624

Matěj Kolařík, IČO:23895624 má sídlo na adrese 73, 76861, Chomýž v okrese Kroměříž. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 10. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Matěj Kolařík, IČO:23895624

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Matěj Kolařík, IČO:23895624. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Matěj Kolařík, IČO:23895624 sídlo?

Matěj Kolařík, IČO:23895624 má sídlo na adrese 73, 76861, Chomýž v okrese Kroměříž.


Kolik má Matěj Kolařík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Matěj Kolařík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Matěj Kolařík, IČO:23895624?

Firma Matěj Kolařík, IČO:23895624 byla založená 26. 10. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Matěj Kolařík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Matěj Kolařík, IČO:23895624: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Matěj Kolařík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Matěj Kolařík, IČO:23895624

Hodnocení pro Matěj Kolařík



    Firma Matěj Kolařík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *