Nadační fond HUres, IČO:24076228

Informace o subjektu Nadační fond HUres, IČO:24076228

Nadační fond HUres, IČO:24076228 má sídlo na adrese Hřbitovní 230, 39806, Mirovice v okrese Písek. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 12. 2025 a poslední aktualizace byla provedena 30. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací j. n..

Doplňující informace o subjektu: Nadační fond HUres, IČO:24076228

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Nadační fond HUres, IČO:24076228. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Nadační fond HUres, IČO:24076228 sídlo?

Nadační fond HUres, IČO:24076228 má sídlo na adrese Hřbitovní 230, 39806, Mirovice v okrese Písek.


Kolik má Nadační fond HUres zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Nadační fond HUres 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Nadační fond HUres, IČO:24076228?

Firma Nadační fond HUres, IČO:24076228 byla založená 18. 12. 2025.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Nadační fond HUres?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Nadační fond HUres, IČO:24076228: činnosti ostatních organizací j. n..


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Nadační fond HUres.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Nadační fond HUres, IČO:24076228

Hodnocení pro Nadační fond HUres



    Firma Nadační fond HUres ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *