Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342

Informace o subjektu Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342

Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342 má sídlo na adrese 30, 25722, Čtyřkoly v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 3. 2026 a poslední aktualizace byla provedena 16. 3. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342 sídlo?

Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342 má sídlo na adrese 30, 25722, Čtyřkoly v okrese Benešov.


Kolik má Kristýna Hoffmannová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Kristýna Hoffmannová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342?

Firma Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342 byla založená 9. 3. 2026.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Kristýna Hoffmannová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Kristýna Hoffmannová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Kristýna Hoffmannová, IČO:24600342

Hodnocení pro Kristýna Hoffmannová



    Firma Kristýna Hoffmannová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *