Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704
Informace o subjektu Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704
Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704 má sídlo na adrese Pod Strání 1222, 53701, Chrudim v okrese Chrudim. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 5. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Motely, botely.
Doplňující informace o subjektu: Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704 sídlo?
Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704 má sídlo na adrese Pod Strání 1222, 53701, Chrudim v okrese Chrudim.
Kolik má Motel Relax, s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Motel Relax, s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704?
Firma Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704 byla založená 19. 5. 1997.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Motel Relax, s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Motel Relax, s.r.o., IČO:25269704: Motely, botely.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Motel Relax, s.r.o..

Hodnocení pro Motel Relax, s.r.o.
Firma Motel Relax, s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..