RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671
Informace o subjektu RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671
RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671 má sídlo na adrese Sadová 597, 50351, Chlumec nad Cidlinou v okrese Hradec Králové. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 6. 2006 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vedlejší činnosti v dopravě.
Doplňující informace o subjektu: RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671
Podívejte se na doplňující informace k subjektu RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671 sídlo?
RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671 má sídlo na adrese Sadová 597, 50351, Chlumec nad Cidlinou v okrese Hradec Králové.
Kolik má RD Spedition, s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má RD Spedition, s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671?
Firma RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671 byla založená 1. 6. 2006.
Co je hlavní náplní činnosti firmy RD Spedition, s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy RD Spedition, s.r.o., IČO:27495671: Ostatní vedlejší činnosti v dopravě.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od RD Spedition, s.r.o..

Hodnocení pro RD Spedition, s.r.o.
Firma RD Spedition, s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..