ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886
Informace o subjektu ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886
ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886 má sídlo na adrese 0, 0, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 1. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 16. 7. 2024.
Převažující ekonomická činnost: Opravy obuvi a kožených výrobků.
Doplňující informace o subjektu: ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886
Podívejte se na doplňující informace k subjektu ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886 sídlo?
ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886 má sídlo na adrese 0, 0, Praha v okrese Praha.
Kolik má ZEGGER CZ s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má ZEGGER CZ s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886?
Firma ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886 byla založená 18. 1. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy ZEGGER CZ s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy ZEGGER CZ s.r.o., IČO:29155886: Opravy obuvi a kožených výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od ZEGGER CZ s.r.o..

Hodnocení pro ZEGGER CZ s.r.o.
Firma ZEGGER CZ s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..