Radek Velčev, IČO:48920274

Informace o subjektu Radek Velčev, IČO:48920274

Radek Velčev, IČO:48920274 má sídlo na adrese 229, 67138, Višňové v okrese Znojmo. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 3. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: Radek Velčev, IČO:48920274

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Radek Velčev, IČO:48920274. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Radek Velčev, IČO:48920274 sídlo?

Radek Velčev, IČO:48920274 má sídlo na adrese 229, 67138, Višňové v okrese Znojmo.


Kolik má Radek Velčev zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Radek Velčev 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Radek Velčev, IČO:48920274?

Firma Radek Velčev, IČO:48920274 byla založená 9. 3. 1994.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Radek Velčev?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Radek Velčev, IČO:48920274: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Radek Velčev.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Radek Velčev, IČO:48920274

Hodnocení pro Radek Velčev



    Firma Radek Velčev ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *