Vratislav Tomáš, IČO:49756010

Informace o subjektu Vratislav Tomáš, IČO:49756010

Vratislav Tomáš, IČO:49756010 má sídlo na adrese Lomená 251, 36004, Karlovy Vary v okrese Karlovy Vary. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 3. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.

Doplňující informace o subjektu: Vratislav Tomáš, IČO:49756010

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vratislav Tomáš, IČO:49756010. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Vratislav Tomáš, IČO:49756010 sídlo?

Vratislav Tomáš, IČO:49756010 má sídlo na adrese Lomená 251, 36004, Karlovy Vary v okrese Karlovy Vary.


Kolik má Vratislav Tomáš zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Vratislav Tomáš 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Vratislav Tomáš, IČO:49756010?

Firma Vratislav Tomáš, IČO:49756010 byla založená 9. 3. 1994.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Vratislav Tomáš?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Vratislav Tomáš, IČO:49756010: Výstavba bytových a nebytových budov.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vratislav Tomáš.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Vratislav Tomáš, IČO:49756010

Hodnocení pro Vratislav Tomáš



    Firma Vratislav Tomáš ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *