Petr Dobrovolný, IČO:60404426

Informace o subjektu Petr Dobrovolný, IČO:60404426

Petr Dobrovolný, IČO:60404426 má sídlo na adrese 162, 67554, Dalešice v okrese Třebíč. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 9. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.

Doplňující informace o subjektu: Petr Dobrovolný, IČO:60404426

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Dobrovolný, IČO:60404426. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Petr Dobrovolný, IČO:60404426 sídlo?

Petr Dobrovolný, IČO:60404426 má sídlo na adrese 162, 67554, Dalešice v okrese Třebíč.


Kolik má Petr Dobrovolný zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Petr Dobrovolný 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Petr Dobrovolný, IČO:60404426?

Firma Petr Dobrovolný, IČO:60404426 byla založená 20. 9. 1994.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Dobrovolný?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Dobrovolný, IČO:60404426: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Dobrovolný.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Petr Dobrovolný, IČO:60404426

Hodnocení pro Petr Dobrovolný



    Firma Petr Dobrovolný ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *