Václav Moravec, IČO:61156442
Informace o subjektu Václav Moravec, IČO:61156442
Václav Moravec, IČO:61156442 má sídlo na adrese Dlouhá třída 152, 33805, Mýto v okrese Rokycany. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 4. 1994 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Podpůrné činnosti pro scénická umění.
Doplňující informace o subjektu: Václav Moravec, IČO:61156442
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Václav Moravec, IČO:61156442. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Václav Moravec, IČO:61156442 sídlo?
Václav Moravec, IČO:61156442 má sídlo na adrese Dlouhá třída 152, 33805, Mýto v okrese Rokycany.
Kolik má Václav Moravec zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Václav Moravec 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Václav Moravec, IČO:61156442?
Firma Václav Moravec, IČO:61156442 byla založená 6. 4. 1994.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Václav Moravec?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Václav Moravec, IČO:61156442: Podpůrné činnosti pro scénická umění.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Václav Moravec.

Hodnocení pro Václav Moravec
Firma Václav Moravec ještě nemá žádné hodnocení..