Petr Koukal, IČO:66019125
Informace o subjektu Petr Koukal, IČO:66019125
Petr Koukal, IČO:66019125 má sídlo na adrese 42, 58291, Nová Ves u Světlé v okrese Havlíčkův Brod. Živnost pro tento subjekt byla založena 5. 11. 1996 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Petr Koukal, IČO:66019125
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Koukal, IČO:66019125. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Koukal, IČO:66019125 sídlo?
Petr Koukal, IČO:66019125 má sídlo na adrese 42, 58291, Nová Ves u Světlé v okrese Havlíčkův Brod.
Kolik má Petr Koukal zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Koukal 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Koukal, IČO:66019125?
Firma Petr Koukal, IČO:66019125 byla založená 5. 11. 1996.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Koukal?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Koukal.

Hodnocení pro Petr Koukal
Firma Petr Koukal ještě nemá žádné hodnocení..