Miroslav Mášek, IČO:71797971
Informace o subjektu Miroslav Mášek, IČO:71797971
Miroslav Mášek, IČO:71797971 má sídlo na adrese 11, 76307, Kelníky v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 4. 2006 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.
Doplňující informace o subjektu: Miroslav Mášek, IČO:71797971
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miroslav Mášek, IČO:71797971. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Miroslav Mášek, IČO:71797971 sídlo?
Miroslav Mášek, IČO:71797971 má sídlo na adrese 11, 76307, Kelníky v okrese Zlín.
Kolik má Miroslav Mášek zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Miroslav Mášek 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Miroslav Mášek, IČO:71797971?
Firma Miroslav Mášek, IČO:71797971 byla založená 1. 4. 2006.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Miroslav Mášek?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miroslav Mášek, IČO:71797971: Výstavba bytových a nebytových budov.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miroslav Mášek.

Hodnocení pro Miroslav Mášek
Firma Miroslav Mášek ještě nemá žádné hodnocení..