Zdeněk Plachý, IČO:72164387
Informace o subjektu Zdeněk Plachý, IČO:72164387
Zdeněk Plachý, IČO:72164387 má sídlo na adrese 83, 37826, Lodhéřov v okrese Jindřichův Hradec. Živnost pro tento subjekt byla založena 23. 9. 2002 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Truhlářské práce.
Doplňující informace o subjektu: Zdeněk Plachý, IČO:72164387
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Zdeněk Plachý, IČO:72164387. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Zdeněk Plachý, IČO:72164387 sídlo?
Zdeněk Plachý, IČO:72164387 má sídlo na adrese 83, 37826, Lodhéřov v okrese Jindřichův Hradec.
Kolik má Zdeněk Plachý zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Zdeněk Plachý 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Zdeněk Plachý, IČO:72164387?
Firma Zdeněk Plachý, IČO:72164387 byla založená 23. 9. 2002.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Zdeněk Plachý?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Zdeněk Plachý, IČO:72164387: Truhlářské práce.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Zdeněk Plachý.

Hodnocení pro Zdeněk Plachý
Firma Zdeněk Plachý ještě nemá žádné hodnocení..