Gabriela Tenorová, IČO:72366290
Informace o subjektu Gabriela Tenorová, IČO:72366290
Gabriela Tenorová, IČO:72366290 má sídlo na adrese 88, 67972, Zbraslavec v okrese Blansko. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 5. 2001 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Gabriela Tenorová, IČO:72366290
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Gabriela Tenorová, IČO:72366290. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Gabriela Tenorová, IČO:72366290 sídlo?
Gabriela Tenorová, IČO:72366290 má sídlo na adrese 88, 67972, Zbraslavec v okrese Blansko.
Kolik má Gabriela Tenorová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Gabriela Tenorová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Gabriela Tenorová, IČO:72366290?
Firma Gabriela Tenorová, IČO:72366290 byla založená 18. 5. 2001.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Gabriela Tenorová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Gabriela Tenorová, IČO:72366290: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Gabriela Tenorová.

Hodnocení pro Gabriela Tenorová
Firma Gabriela Tenorová ještě nemá žádné hodnocení..