Milena Kellerová, IČO:74094921

Informace o subjektu Milena Kellerová, IČO:74094921

Milena Kellerová, IČO:74094921 má sídlo na adrese Boční 407, 36004, Karlovy Vary v okrese Karlovy Vary. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 6. 2010 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Milena Kellerová, IČO:74094921

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Milena Kellerová, IČO:74094921. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Milena Kellerová, IČO:74094921 sídlo?

Milena Kellerová, IČO:74094921 má sídlo na adrese Boční 407, 36004, Karlovy Vary v okrese Karlovy Vary.


Kolik má Milena Kellerová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Milena Kellerová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Milena Kellerová, IČO:74094921?

Firma Milena Kellerová, IČO:74094921 byla založená 1. 6. 2010.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Milena Kellerová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Milena Kellerová, IČO:74094921: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Milena Kellerová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Milena Kellerová, IČO:74094921

Hodnocení pro Milena Kellerová



    Firma Milena Kellerová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *