Jitka Kadečková, IČO:87059096
Informace o subjektu Jitka Kadečková, IČO:87059096
Jitka Kadečková, IČO:87059096 má sídlo na adrese 279, 46833, Jenišovice v okrese Jablonec nad Nisou. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 9. 2008 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti cestovních agentur.
Doplňující informace o subjektu: Jitka Kadečková, IČO:87059096
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jitka Kadečková, IČO:87059096. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jitka Kadečková, IČO:87059096 sídlo?
Jitka Kadečková, IČO:87059096 má sídlo na adrese 279, 46833, Jenišovice v okrese Jablonec nad Nisou.
Kolik má Jitka Kadečková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jitka Kadečková 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jitka Kadečková, IČO:87059096?
Firma Jitka Kadečková, IČO:87059096 byla založená 3. 9. 2008.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jitka Kadečková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jitka Kadečková, IČO:87059096: činnosti cestovních agentur.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jitka Kadečková.

Hodnocení pro Jitka Kadečková
Firma Jitka Kadečková ještě nemá žádné hodnocení..